הנתינה היא ערך עליון שמלווה אותנו למעלה מ-40 שנות הפעילות במכללת סרג'יו – המכללה למקצועות השיער והיופי – הנתינה היא גם המורשת של סרג'יו שהלך לעולמו בשנת 2019. אנחנו כמשפחתו וכממשיכי דרכו משתתפים בפעילויות קהילתיות רבות הן בתחום ההכשרה והן בהתנדבויות במטרה להקנות כישורים ויכולות לאוכלוסיות מוחלשות, וכדי לתת – פשוט לתת – כי גדלנו על ברכי הנתינה.

במסגרת הפעילות ההתנדבותית אנחנו מלמדים אוכלוסיות מוחלשות ומתנדבים במרכזי התנדבות ביניהם מרכזים עמם אנחנו מקיימים פעילות התנדבותית לאורך שנים רבות כדוגמת עמותת "פתחון לב" בראשון לציון, אשר פותחת בפנינו את שעריה בימי רביעי או בימי חמישי ומאפשרת לנו להציע תספורת בסיסית לנזקקים.

אם אתם מנהלים עמותות, נשמח להציע לכם היצע של קורסים מגוונים שמועברים על ידי המדריכים המקצועיים והמנוסים של המכללה.

אם אתם מלווים אוכלוסיות מוחלשות ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים – נשמח להגיע אליכם יחד עם התלמידים שלנו, ולהציע שירותי עיצוב שיער ושירותי איפור כדי להמתיק את יומכם ולהוסיף לו חן וסגנון.

צרו עמנו קשר בטלפון: 5426* או דרך האתר.  

קצת מפעילות קשרי הקהילה של מכללת סרג'יו  

  • מדי שבוע בימי חמישי אנחנו מגיעים אל עמותת "פתחון לב" בראשון לציון ומציעים שירות שעבורנו הוא צורך בסיסי תספורת לכל אדם. ולכן נוסף לסלי המזון שאותם מקבלת אוכלוסיית המבקרים במקום, אנחנו מגיעים בהרכב של מדריך ותלמידים אשר במקביל להתנסותם המעשית מעוניינים לתרום לקהילה. אנחנו אוחזים במספריים ובמסרקים ומספרים כל אדם שמעוניין בתספורת וידו אינה משגת. בפעילות זו אנחנו מתמידים כבר יותר משני עשורים ומרגישים שותפים מלאים לדרך של "פתחון לב" ולדרך הנתינה של סרג'יו זנזורי מייסד המכללה.  
  • אנחנו מקיימים פעילות משותפת עם עמותת "זיכרון מנחם", ומזמינים כל אישה המעוניינת לתרום את שיערה להגיע אלינו למספרת סרג'יו, אשר במתחם המכללה, לתרום את שערה ולקבל מאיתנו במתנה תספורת. לאחר מכן אנחנו מבצעים את שילוח השיער אל העמותה. השירות ללא עלות.  
  • אנחנו מקיימים פעילות הדרכתית מרוכזת במסגרת שיתוף פעולה עם עיריות שונות: ראשון לציון, נס ציונה, יהוד, קריית אונו, רמלה ורחובות ועוד, מלמדים במכללות המקומיות את תוכנית ההכשרה המקצועית שלנו כפי שהיא מועברת במכללת סרג'יו ומכשירים את דור הספרים ומקצועות הביוטי של המחר.  
  •  במסגרת פעילות ב"אלווין" שמפתחת מערך תמיכה לאנשים עם מוגבלות תוך חתירה מתמדת למצוינות בשירות ויצירת חברה צודקת, אנחנו מלמדים קורסים בתחום האיפור והציפורניים .  
  • ביום האהבה של שנת 2022 התנדבנו בכפר הנוער יוענה ז'בוטינסקי וקיימנו נשף מיוחד ליום האהבה לכבוד ילדי הכפר.  
  • אנחנו מציעים תספורות חינם לחיילים ולק ג'ל לחיילות חינם בתיאום מראש: 5426* שלוחה 4 . 

הסיפור של סרג'יו 

סרג'יו זנזורי הקים את מספרת סרג'יו הראשונה בראשון לציון עוד בתקופה שכמעט ולא היה ניתן ללמוד את "סודות המקצוע" מבעלי הניסיון בתחום. ההתנסות האישית של סרג'יו וצימאונו הרב לידע מקצועי הביאו אותו להקים את מכללת סרג'יו ולהתחיל במורשת שמושתת על שיתוף ונתינה.  

במסגרת מכללת סרג'יו נחשפים כל סודות המקצוע ונלמדות כל המגמות והחידושים המהירים בתחום עיצוב השיער, משום שחרטנו על דגלנו לתת לסטודנטים שמתחילים את דרכם המקצועית אצלנו את הכלים הטובים ביותר: הדרכה איכותית, סביבת לימודים מותאמת ואפשרויות רבות להתנסות מעשית, אשר מכינות את המתלמדים ליום הבא בו יעבדו כאנשי מקצוע שכירים או כעצמאים בעלי סלון או מספרה משלהם. במסגרת הפעילות ההתנדבותית משתתפים התלמידים שלנו מכל הקורסים ומכל תוכניות ההכשרה שהמכללה מציעה.   

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים על פעילויות ההתנדבות שלנו.