לימודי עיצוב שיער

לימוד עיצוב שיער הוא תחום מאוד נדרש בארץ ובעולם, מעצב שיער זה, מקצוע מהנה ומאתגר, בין אם מדובר על עולם הדוגמניות, מספרה פרטית. בוטיק יופי ועוד בכל מקום נדרש מעצב שיער מקצועי ובעל תעודה. אז בוא/י ללמוד מהמומחים בתחום.

על מה אנחנו חושבים כשאנחנו שומעים את הצירוף לימודי עיצוב שיער?

האם מדובר בעוד סוג של לימודים אשר תכליתם בכמה מפגשים בכוך אפל אשר לא ישרתו אותנו לאחר סיומם או שמה מדובר בקורסים אשר יש בהם תוחלת ממשית ללומד?

איננו יכולים להעיד על מה שאחרים עושים, אבל נוכל להעיד על עצמנו, לימוד עיצוב שיער זהו תחום מאוד פופולארי בזמן האחרון, הצלחות רבות נקשרות לדוגמניות אשר שיערן עוצב בקפידה ע"י מעצב שיער מצליח, אך לא רק הדוגמניות זוכות בתהילה.

עיצוב שיער הוא מקצוע מבוקש ולא בכדי, מהדוגמניות הלבושות בהידור בתצוגת אופנה ועד אחרון האנשים המקפידים על מראה נאות, כולם נדרשים מפעם לפעם לעבור שינוי תדמית, כחלק משינוי התדמית משמש גם לתחום עיצוב השיער.

בכדי להביא אותך, להיות מעצב/ת השיער הטוב ביותר בתחומך, נדרש מאיתנו במהלך תקופת קורס עיצוב השיער, הרבה מעוף ודמיון, עלינו להעניק לך את הכלים הטובים ביותר במהלך הקורס כך שבכל לקוח תוכל/י לטעת את היסודות היצירתיים שלך תוך שילוב האומניות שרכשת במהלך הלימודים ובצורה טובה.

 

קורס עיצוב שיער מסרג'יו

לימודי עיצוב שיער הם בעצם תחום כולל למגוון רחב של נושאים, בין היתר נכללים בלימודים, קורס לעיצוב שיער, תספורות, מיני תכשירים, התנסות פראקטית ועוד. מגוון הקורסים מאפשרים לבוגר/ת הקורס להשתלב בצורה הטובה ביותר בשוק זה בארץ ובחו"ל בין אם כשכיר או כעצמאי. מגוון השיטות והכלים שירכשו בלימודים יאפשרו לך לבצע כל מלאכת עיצוב השיער הכי טוב שרק אפשר.

ללמוד מהטובים ביותר זה ללמוד אצלנו – אצל סרגי'ו בית הספר לעיצוב שיער – רק הטוב ביותר בתחומו יכול להבטיח כי הלימודים שלך יהיו המועילים ביותר לצורך שלך. רבים מדברים על כך שאין למעשה שום יכולת לעמוד על טיב המורה בטרם מתנסים בשירותיו באופן עצמאי, אכן הם צודקים, אבל ניתן לבטל את החששות ע"י בדיקת רשימת הבוגרים שלנו והישגיהם. כיום ניתן לראות כי בוגרי הלימודים במכללת סרג'ו הגיעו להישגים מרשימים בזכות עצמם וכמובן עם דחיפה קטנה שלנו.

אם גם את/ה רוצ/ה ללמוד מהטובים ביותר, אתם מוזמנים להרשם ולקחת חלק באחד הקורסים לעיצוב שיער שלנו.

"מורה בינוני אומר. מורה טוב מסביר. מורה מעולה מדגים. מורה גדול מעורר השראה."

הרשמה

הצטרפו לנבחרת המנצחת שלנו עוד היום, השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם