תחום עיצוב שיער

תחום עיצוב השיער אותו אנחנו מלמדים במכללה נמצא בתנופה מתמדת ומאופיין בשינוי  שיטות עבודה, תרכובות כימיה והכול בהתאמה לטרנדים ולמגמות האופנה. מכללת סרג'יו – המכללה למקצועות השיער והיופי – אשר מכשירה דורות של ספרים למעלה מ-40 שנים דואגת להישאר מעודכנת ומתחדשת בהתאם לתקופה, ובהתאם לכך מציעה מגוון רחב של קורסים בתחום הספרות בסביבת הדרכה מתקדמת הכוללת עמדות עבודה, מכשור חדשני ואיכותי, התנסות בעבודה עם החומרים המובילים בשוק, מקצועיות חסרת פשרות וכל זה בליווי מדריכים מקצועיים ועתירי ניסיון – כולם בוגרי המכללה.

משתתפי הקורסים מוכשרים בתוכנית עיונית ומעשית ומתרגלים לאורך הקורס את שיטות העבודה בפועל על "ראשים אמיתיים" ולא רק על ראשי בובה וזאת לאחר שלמדו את יסודות עולם הספרות ויש ברשותם את ארגז הכלים המתאים. רשימת הקורסים בתחום עיצוב השיער כוללת: ספרות נשים, ספרות גברים, תסרוקות, צמות אתיופיות, צמות, החלקות, תוספות, אומברה, בליאג', עולם הכימיה. הקליקו על הקורס המבוקש לקבלת מידע נוסף. 

תחום מקצועות היופי  

מכללת סרג'יו מציעה קורסים בתחום מקצועות היופי: קורס בניית ציפורניים, קורס לק ג'ל ומניקור, קורס עיצוב גבות, פדיקור, הלחמת ריסים, הרמת ריסים וגבות ועוד. תוכנית הלימודים במכללת סרג'יו חושפת אתכם לחומרי עבודה, למכשירים מתקדמים ולכלים שימושיים תוך שמירה וביטחון על בריאותכם ועל בריאות לקוחותיכם. במסגרת הלימודים תוכלו להתנסות באופן מעשי בשיטות העבודה המתקדמות והבטוחות ביותר בתחום ולהדגים את כישוריכם המקצועיים על לקוחות המספרה או על אוכלוסיות שונות במסגרת הפעילות ההתנדבותית שמנהיגה המכללה 

הקורסים מתאימים לכל מי שמתעניין בעולמות היופי ומחפש תוכנית הכשרה מקצועית ומתקדמת ולכל בעל סלון יופי, שרוצה למצות טוב יותר את שטח המספרה ולהציע ללקוחותיו הקבועות טיפולי יופי וטיפולי טיפוח משלימים.  

תחום איפור  

מכללת סרג'יו – המכללה למקצועות השיער והיופי – מציעה קורס איפור מקצועי המשלב מגוון רחב של שיטות עבודה לאיפור נשים וגברים בסגנונות רבים כמו: איפור כלה, איפור ערב, הלימודים כוללים התנסויות מעשיות מרובות כמעט בכל שיעור התלמידים מתנסים על מודליסטים או זה על זה, וכן לימודים תיאורטיים שיהפכו אותך למאפרת או למאפר שיודע להתאים את האיפור למבנה הפנים, לאופי האירוע ולמאפייני המאופרת או המאופר בהתאם לתנאי המקום (תאורה, מרחב סגור, צילום ועוד). נוסף לכך במסגרת תוכנית הלימודים הסטודנטים לומדים כיצד לזהות מגמות אופנה ולהתאים אליהן את האיפור הנכון. 

תחום איפור קבוע  

קורס איפור קבוע במכללת סרג'יו – המכללה למקצועות השיער והיופי – מתמקד בקוסמטיקה קלסית בארבעה תחומים מבוקשים: איפור קבוע לגבות בשיטת השערה וההצללה (מיקרובילדינג ומיקרושיידינג) שרטוט שפתיים(מיקרופיגמנטציה)  ואיפור איילינר. במסגרת תוכנית הלימודים אנחנו שמים את הדגש על שיטות המגוונות, העדכניות והבטוחות ביותר שיש בתחום וחושפים את הסטודנטים לחידושים האחרונים והמתקדמים ביותר שקיימים 

הקורס נערך בקבוצות קטנות על מנת לתת יחס אישי וטיפול מקצועי לכל אחד מהתלמידים. במסגרת הלימודים תיחשפו לתוכן עשיר ומקיף שכולל היכרות עם שיטות עבודה רבות והתנסות בכלים ובמכשור מעשי ושימושי שמתאים לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום.   

אנחנו דואגים לכם גם לאחר הקורסים

הן בהיבט ההשמה והן בהיבט כלי העבודה, שכן הרישום  לרוב מהקורסים כולל ערכת כלים המיועדים להתנסות מעשית ולעבודה עם סיום הקורס