לקביעת תור חייגו מכל טלפון: 5426* שלוחה 4

כולנו הולכים למספרה מעת לעת, לא יוצאות בלי פן פעם בשבוע, צבע פעם בחודש באופן קבוע, סידור זקן לגברים ואפילו עיצוב בלורית פעם בשלושה חודשים, וזה עוד לפני שהזכרנו קביעת תור לתספורת כעניין שבשגרה וקביעת תור לתסרוקת ואיפור פנים לכבוד אירועים מיוחדים. כולנו רוצים להיראות יפים, מטופחים וייצוגיים, לשמור על התדמית ולא פעם גם על "סימן ההיכר" שיכול להיות שביל בצד, פוני, גוון מיוחד בשיער או תסרוקת מעניינת.

עלויות הטיפוח החודשיות של הישראלית הממוצעות עשויות להגיע לאלפי שקלים – פדיקור, מניקור, לק ג'ל, מיקרובילדינג, מיקרושיידינג, עיצוב גבות, איפור ערב, וזה עוד לפני עלויות לצביעת שיער, לפן, להחלקות ועוד – במילים אחרות – שמירה על שגרת טיפוח נאותה מצריכה השקעה לא קטנה – אך הבשורות שלנו הן שאפשר להיות מטופחים ומושקעים גם במחיר שווה לכל כיס.

 

מכללת סרג'יו – המכללה למקצועות השיער והיופי מציעה לנשים, לגברים ולילדים להגיע אל המספרה הפועלת בשטח המכללה ולהתחדש במגוון רחב של טיפולים: תספורת, צבע, פדיקור, מניקור, לק ג'ל, עיצוב גבות, סידור זקן, גוונים, אומברה והחלקות והכול במחירים נוחים.

 

מהי הכשרתם של אנשי המקצוע שלנו?

באפשרותכם לקבוע תור למדריך מקצועי, עוזר מדריך או תלמיד בתעריפים שונים – היו בטוחים שתקבלו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר אם קבעתם תור לשירותים הניתנים על ידי עוזר מדריך או על ידי תלמיד, וזאת משום שהתלמידים שלנו מורשים להתנסות בתספורות ובטיפולי יופי הניתנים ללקוחות רק לאחר שהבינו את העקרונות המרכזיים בספרות: הכרות עם ראש בובה, שטיפה, סירוק חלוקת השיער בהתאם לפעולה הרצויה (תספורת או צבע, גוונים וכו') וכמובן לימוד של אחיזה במסרק ומספריים והתנסות בצבעים ומכשירים.

המדריכים המנוסים והמקצועיים שלנו ילוו את הסטודנטים המתלמדים ואת עוזרי המדריך במעמד התספורת או במעמד כל שירות אחר בתחום היופי. למדריכים שלנו יש וותק של למעלה מעשור והם בעלי תעודה מסוג 3 בספרות. נשות המקצוע שלנו בתחום היופי עתיקות ניסיון ובעלות ידע רב, הן משתלמות ומתעדכנות בכל הטרנדים החדשים ועובדות עם המכשור המתקדם והחדיש ביותר בשוק. הליווי המקצועי בתחום השיער והיופי כולל בקרה על אופן ייבוש השיער, אופן גזירת השיער, התאמת צבעים, החלקות, גוונים, עיצוב גבות בשיטת השערה, עיצוב גבות בשיטת ההצללה, בניית ציפורניים ועוד טיפולי יופי נוספים

תפריט הטיפולים העומד לרשותכם רחב היקף ומאפשר לכם להגיע למהפך בתחום השיער והיופי . אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם וכמובן להתנסות בשירות ייחודי זה ולחסוך אלפי שקלים בשנה על טיפולי יופי, טיפוח ועיצוב שיער.

 

מידע נוסף לקביעת תורים במכללת סרג'יו

מספרת סרג'יו נמצאת בתוך מתחם המכללה – כתובתנו: שדרות נים 2 , קניון ראשונים, ראשון לציון, ניתן להגיע אלינו באמצעות תחבורה פרטית ולחנות בחניון הקניון ובאמצעות תחבורה ציבורית – אוטובוסים ורכבת (מסוף ראשונים).

לקביעת תור חייגו מכל טלפון: 5426* שלוחה 4

המכללה נותנת שירותים ללקוחות קבועים וללקוחות מזדמנים. תעריפי התספורת אצל מדריך מנוסה גבוהים יותר ביחס לתעריפי התספורת אצל תלמיד או עוזר מדריך. מדריכי המכללה הם בוגרי תוכניות הלימודים של מכללת סרג'יו, בעלי הסמכה מסוג שלוש (ההסמכה הגבוהה ביותר) ובעלי ותק של מעל ל-12 שנים בתחום.

 

מה כדאי לדעת על התלמידים שיספרו או יאפרו אתכם?

במסגרת הלימודים במכללה התלמידים רוכשים ידע תיאורטי נרחב הן בעולם הביוטי אודות מבנה הפנים והעור והן בעולם עיצוב השיער אודות הקרקפת, רמות החומציות, מבנה השערה ועוד. נוסף לכך התלמידים חשופים לשיטות העבודה המתקדמות ולחידושים הרבים שיש בתחום, כך שתוכלו להיות בטוחים – שאנחנו ערוכים ליישם עבורכם כל "טרנד" אופנתי ולהגשים כל רעיון – נסו אותנו, וספרו גם לחברים!

לקביעת תור חייגו מכל טלפון: 5426* שלוחה 4

 

תעריפי המכללה:  

  תעריף תלמיד  תעריף עוזר מדריך  תעריף מדריך מקצועי  
צבע שורש   60  70  100 
פן  30  40-50  50-70 
תספורת אישה   40  50  120 
תספורת גבר או ילד  25  40  50-60 
גוונים לראש מלא  150  200  600 
גוונים לחצי ראש  75  100  350 
החלקה יפנית  400  500-700  1000 
פדיקור   20  80-100   
מניקור  20  50   
עיצוב גבות  20  50  65 
החלקה אורגנית  400  500-700  1000 
אומברה  350  700-1000  700-1000 

הטבות נוספות למצטרפים למועדון לקוחות פרטים בטלפון: 5426* שלוחה 4