סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה של בוגרי בית הספר לימודי עיצוב שיער של סרג'ו

אורן ברמי

בשנת 2000 היה כנס משתחררים בהיכל התרבות ברמלה הגעתי לשם כחייל משוחרר שנימצא בפרשת דרכים לגבי עתידו המקצועי בהמלצת חבר טוב שדחף אותי להתעניין בנוגע לספרות פגשתי שם אדם בשם סרג'יו ז"ל שאמר לי בוא תנסה שבוע תראה אם התחום מעניין אותך ללא כל התחייבות טוב לך תישאר לא שיהיה לך בהצלחה הקשבתי לו ובדיעבד זוהי החלטת חיי דאז. השתמשתי במענק השחרור שלי למימון לימודיי וכל הציוד הדרוש שסופק לי ע"י ביה"ס והתחלתי ליווי צמוד של מדריכים מנוסים וקשובים שמתאימים עצמם לכל אחד ואחד סרג'יו ואתי היו בשבילי בית במהלך הלימודים. הביה"ס אף עזר לי במציאת עבודה וכך שילבתי לימודים עם עבודה. סיימתי לימודי ספרות נשים וגברים כולל כל המבחנים בהצטיינות יתרה לא להאמין לא הייתי קשור לשיער בכלל. לאחר שצברתי נסיון כעובד במספרות ובפרטי החלטתי לפתוח את העסק שלי אורן ברמי מעצבי שיער במודיעין מספרה לכל המשפחה משנת 2006. מאז כל בוקר אומר תודה לך סרג'יו ז"ל

הצג עוד

אסתר גריידי

בגלל שאני אישה דתייה נרשמתי בהתחלה לבית ספר בבני ברק אחרי כמה שעורים לא הייתי מרוצה, לא אהבתי את המקום והם לא היו מקצועיים עזבתי שם ולא רציתי לעזוב את התחום, ההורים שלי אמרו לי למצוא משהו קרוב לבית, בבית ספר שעבדתי היו כמה סיעות ומורות שהמליצו לי עליכם, בגלל שאנשים המליצו עליכם ויש לכם שם טוב החלטתי לבוא, באתי לפגישה ונרשמתי לקורסים:  החלקות, תוספות שיער, ספורות אומברה ובליאז' לגוונים ותספורות. הרגשתי שאני לומדת מהצוות המקצועי ביותר, אני מאוהבת בדורית, דורית סופר סובלנית, סופר אנרגיטית וחיובית, חן הוא מקצועי ומקסים, אולגה מסבירה ממש טוב אני אוהבת אותה היא מהממת. מקצועיים, מהממים, כל דבר שאני שאלתי היה לי מענה ישר מחן , דורית, אולגה ועונים לעניין. כל מה שאני יודעת וכל מה שאני עושה זה בזכותכם שלמדתי אצלכם ושהיה לי מענה אצלכם. עשיתי השתלמויות אצלכם זה מאוד עזר לי ובנות רואות עבודה טובה והן רואות ואז באות אליי

הצג עוד

אריק אבר

חיפשתי ללמוד מקצוע  ותמיד אהבתי את כל מה שקשור ביופי ואסתטיקה הגעתי למכללת סרגו   בעקבות פרסום חוצות שראיתי בראשון לציון. למדתי קורס ספרות מקיף לנשים וגברים. הרגשתי הכי בבית במכללת סרג'יו יחס אישי מדריכים מעולים ומוכשרים. כל דבר שלמדתי ניתנה לי האפשרות להתנסות במקום על לקוחות שהיו באים למספרה. הרגשתי שאני במקום הנכון ובמכללה הכי טובה. הלימודים תרמו לי משמעותית, לאחר הלימודים עבדתי מבית לבית ולאחר מכן פתחתי מספרה במודיעין. חשוב לציין שגם לאחר שסיימתי את הלימודים קיבלתי תמיכה ועזרה מחן מנהל המכללה בנאדם פשוט מדהים.  אפילו עד היום שאני צריך יעוץ בכל נושא חן תמיד קשוב ועם נתינה אין סופית. ממליץ בחום לכל מי שחושב ללמוד את התחום.

הצג עוד

מאיר אדנה

חיפשתי ללמוד מקצוע  ותמיד אהבתי את כל מה שקשור ביופי ואסתטיקה הגעתי למכללת סרגו   בעקבות פרסום חוצות שראיתי בראשון לציון. למדתי קורס ספרות מקיף לנשים וגברים. הרגשתי הכי בבית במכללת סרג'יו יחס אישי מדריכים מעולים ומוכשרים. כל דבר שלמדתי ניתנה לי האפשרות להתנסות במקום על לקוחות שהיו באים למספרה. הרגשתי שאני במקום הנכון ובמכללה הכי טובה. הלימודים תרמו לי משמעותית, לאחר הלימודים עבדתי מבית לבית ולאחר מכן פתחתי מספרה במודיעין. חשוב לציין שגם לאחר שסיימתי את הלימודים קיבלתי תמיכה ועזרה מחן מנהל המכללה בנאדם פשוט מדהים. אפילו עד היום שאני צריך יעוץ בכל נושא חן תמיד קשוב ועם נתינה אין סופית. ממליץ בחום לכל מי שחושב ללמוד את התחום.

הצג עוד

עדי רז

מצאנו אותכם בגוגל וראינו המלצות חמות, המדריכים היו מעוליםםםם וקשובים עד היום אנחנו בקשר ואפילו מגיעות להשתלמויות נוספות ולהרחבת הידע שלנו בתחום. לאורך כל הלימודים במכללה התנסנו כל הזמן לאורך כל הדרך על לקוחות המספרה למדנו כיצד לעמוד מול לקוחות, לתת שירות ובעצם לתרגם את התאוריה למעשי וכל זה בתמיכה מלאה של הצוות. ההתנסות במכללה אחרי הלימודים על הלקוחות תרמה לי מאוד להרגשת ביטחון לצאת לדרך עצמאית ונכונה ביותר באופן מיד מה שגם מאד טרם להרגשת הזו היה שאנחנו לגמרי לומדות ממורים מקצועיים וטובים מהשורה הראשונה, מקום שיש בו את כל הכלים שצריך כדי לצאת לדרך עצמאית וזה מה שקרה הלימודים נתנו לנו המון ביטחון להצליח ולהאמין בעצמנו כי לאורך כל הדרך כל פעם שפנינו ורצינו עזרה ויעוץ קיבלנו מענה מידי מחן ומהצוות ותמיד ידענו שיש מי שמלווה אותנו.

הצג עוד

רינה בהיר

הגעתי לסרג'יו אחרי חיפושים רבים באינטרנט ללימודי ספרות. עשיתי לעצמי רשימה של המכללות המובחרות והלכתי לראות את המקום ולפגוש את המורים. ברגע שנכנסתי לסרג'יו ידעתי ששם אני אלמד. האווירה הנעימה, היחס האישי, המקצועיות הרבה והתמיכה היא אינסופית. כיום יש לי מספרה מצליחה עם לקוחות מרוצות שחוזרות וממליצות ואני מדריכת החלקות של חברת יודיבה, אחרי שצרפתי גם את בן זוגי לעסק יש לנו מותג משלנו של יודיבה ואנחנו מספקים למספרות בכל הארץ. תודה רבה ומיוחדת לדורית המדריכה המהממת שבזכותה הגעתי לאן שהגעתי !

שי נחום

דרך המון אנשים קיבלתי המלצות וגם כשחיפשתי באינטרנט, רציתי ללמוד ספרות נשים כימיה תסרוקות ותוספות שיער ומצאתי קורס כזה במכללת סרג'יו, קורס מקיף שלומדים כל מה שצריך לדעת. המדריכים היו מאד קשובים ומקצועיים מאוד ועזרו לי לאורך כל הלימודים וגם אחריהם מה שעוד הוסיף וטרם בלימודים עצמם היה שהתנסתי המון פעמים על לקוחות אמיתיים מה שנתן לי המון ביטחון לצאת החוצה ולספר אנשים זה ממש עוזר שאתה מתנסה בחלק במעשי בלימודים זה תורם המון. כל הידע והכלים שקיבלתי כחלק מהלימודים ומההתנסות המעשית במכללת סרג'יו הם מה שתרמו  לעסק שלי כי הגעתי למקצוע עם המון ידע וניסיון ומקצועיות.

הצג עוד

רעותי ביוטי

למדתי קורס תסרוקות לפני כמה שנים, אח"כ למדתי קורס איפור, ובנוסף קורס הלחמת ריסים
תמיד הרגשתי שכולם היו קשובים וסבלניים
ההתנסות המעשית כמובן, תמיד היה חלק עיוני וחלק מעשי (שהוא הרוב).. מאוד עזר ותרם לביטחון שלי
חיפשתי ללמוד מהטובים ביותר בתחום וללא ספק למדתי מהטובים ביותר
לאחר כמה שנים מלימודי התסרוקות, הפכתי למורה במכללה (מורה לאיפור), סיפוק ואושר מטורף לחלק מהידע שלי לאחרים ולהוביל אותם להצלחה כמו שהובילו אותי ב"סרג'יו ולפני כמה חודשים פתחתי סטודיו בוטיק לאיפור ועיצוב שיער וזה לגמרי הבייבי שלי
מאחלת המון הצלחה לכל אלה שלומדים וילמדו במכללה המתקדמת ביותר בתחום הביוטי- "סרג'יו

הצג עוד

הסיפור שלכם

הייתם תלמידים שלנו פעם, רוצים לספר לנו ולכולם איך זה היה תשאירו פרטים ונחזור אליכם