קורס צמות אתיופיותקורס צמות אתיופיות – כל אחד יכול ללמוד

במהלך שני העשורים האחרונים, אנחנו יכולים לראות שלא מעט נשים, כולל נשים צבריות שנולדו בארץ, מעוניינות להתהדר בצמות אתיופיות. צמות דקות שמזכירות במראה שלהן את הראסטות המוכרות והידועות, אשר גם גברים וגם נשים נהנים מהן. צמות אתיופיות כבשו את ישראל בזכות בחורות ממוצא אתיופי, בין כאלה שנולדו באתיופיה ועלו ארצה ובין כאלה שנולדו בארץ להורים ממוצא אתיופי. עם השנים, כאמור, גם נשים שאינן אתיופיות החלו לעצב את שיערן עם צמות דקות אשר תופסות חלק מהשיער ומשתלבות עם חלקים אחרים שלו, אשר נשארים בצורתם המקורית, בין אם זה שיער גלי, חלק או אחר. קורס צמות מכשיר מעצבי שיער וספרים לערוך צמות אתיופיות בסגנונות שונים, בין היתר הוא גם מכשיר את המעצבים והספרים כיצד לצבוע את הצמות בצורה נכונה וכן כיצד לתחזק אותן כך שיחזיקו מעמד זמן רב.

קורס צמות אתיופיות

צמות אתיופיות – מה צריך ללמוד בשביל לעשות אותן

במסגרת קורס צמות אתיופיות לומדים הן חלק מעשי והן חלק תיאורטי. החלק התיאורטי הוא קצר יותר ומתייחס למבנה השיער, זאת על מנת לדעת מתי נכון ואפשרי לעשות צמות אתיופיות, וכיצד ניתן לתחזק את הצמות באופן כזה שהן יחזיקו מעמד זמן רב. בחלק המעשי לומדים כיצד לעשות את הצמות בפועל, כיצד מחברים את השערות, מסלסלים אותן, כיצד שומרים שחלק מהשיער יישמר בסגנונו המקורי ורק חלק ישמש לצורך צמות.

מה יכול להירשם לקורס

באופן מעשי, כל אחד יכול להירשם לקורס, בין אם הוא מעצב שיער במקצועו ובין אם לא. אך מאחר ומדובר בקורס מקצועי, הרי שמרבית הנרשמים, מן הסתם, הם אנשי מקצוע, מעצבי שיער וספרים. לקורס לא חייבים להגיע עם ידע מוקדם בהכרח אך חשוב להכיר את הנושא, להתחבר אליו ורצוי להיות בעל ידיים טובות, מאחר ובסופו של דבר כל עבודה של יצירת צמות ובוודאי צמות אתיופיות, דורש עבודת ידיים.

קורס צמות אתיופיות

אצלנו תיהנו מקורס איכותי

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער תוכלו ליהנות מקורס צמות אתיופיות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 073-7599540 עוד היום.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics