לימודי תסרוקות ערב וכלהלימודי תסרוקות ערב וכלה – להפוך כל אישה לנסיכה

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם של עיצוב שיער הוא ללא ספק התחום של תסרוקות ערב וכלה. מדובר על תחום שמגלגל כסף רב, ולו מהסיבה הפשוטה, אין אישה שמוותרת על תסרוקת ערב לפני אירוע מיוחד ואין כלה שמוותרת על תסרוקת מיוחדת לפני יום חתונתה. לפיכך, אין גם שום מעצב שיער מקצועי שיהיה מוכן לוותר על זירה זו. כל מעצב שיער אשר רוצה ליצור לעצמו קהל לקוחות גדול, במיוחד בקרב נשים, ילמד כיצד לעשות תסרוקות ערב, עם דגש על תסרוקות כלה. לשם כך יש להירשם למסלול של לימודי תסרוקות ערב וכלה. מסלול לימודי תסרוקות ערב וכלה מאפשר לקבל את הכלים המעשיים בתחום, כך שיהיה ניתן לבצע את העבודה בצורה יסודית, מקצועית ולהציע ללקוחות סגנונות שונים של תסרוקות ערב וכלה על פי דרישה. מסלול זה מעניק למעצבי שיער, הן בתחילת דרכם והן מעצבים מנוסים יותר, את כל הכלים וכל מה שנדרש בשביל לבצע תסרוקות ערב וכלה בצורה הטובה ביותר.

מילת קידום + מילה נוספת

מה אפשר ללמוד בתחום זה

במסגרת לימודי תסרוקות ערב וכלה, אפשר ללמוד טכניקות שונות לתסרוקות אשר יכולות להתאים לנשים עם סגנונות שיער שונים, בין אם מדובר בנשים עם שיער חלק, גלי, תלתלים ועוד. כמו כן לומדים כיצד להתאים את סגנון התסרוקת לאישה וכן למערכת האיפור וללבוש. במסגרת הלימודים לומדים כיצד להשתמש בכלים ותכשירים מתאימים על מנת ליצור תסרוקות שכאלה וכן על מנת לשמור ולתחזק אותן לפני ולאורך כל האירוע.

מי מלמד את התחום

התחום מועבר על ידי מרצים בכירים בתחום, בין אם מדובר במעצבי שיער אשר מתמחים בעיצוב תסרוקות ערב וכלה ובין אם מדובר במעצבי שיער אשר מתמחים בסגנונות שונים של תסרוקות, אשר חלקם יכולים להתאים גם עבור אירועים גדולים וחשובים. חשוב לומר, שבמסגרת הלימודים מקבל התלמידים גם הכשרות על שימוש בתכשירים מבעלי מקצוע בתחום.

מילת קידום + מילה נוספת

מעוניינים ללמוד? תיצרו איתנו קשר

אם אתם רוצים להירשם ללימודי תסרוקות ערב וכלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו סרג'יו עיצוב שיער, טלפון 073-7599540 וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics