לימודי כימיה לשיערלימודי כימיה לשיער – גם ספרים צריכים לדעת כימיה

אם חשבתם שלימודי הכימיה נגמרו בתיכון או שתצליחו לחלוף מעליהם, אז יש לנו הודעה בשבילכם, בשביל להיות מעצבי שיער ברמה גבוהה, עליכם לעבור לימודי כימיה לשיער. לא מדובר בשיעורים מסובכים וקשים כמו בחטיבה או בתיכון, לא מדובר על תואר בכימיה מן הסתם, אלא מדובר בלימודים בהם מקבלים הסבר מפורט על השפעות של חומרים שונים על השיער וכיצד ניתן להתמודד איתם. כמו כן, לומדים מה קורה כאשר מערבבים חומרים שונים, מה התוצר הסופי שלו ומה ההשפעה שלו על שיער מסגנונות שונים. כידוע כל שיער מורכב אחרת, לכל תכשיר יש השפעה שונה על השיער, לכן חשוב לעבור לימודי כימיה לשיער, מאחר ואנחנו בתור מעצבי שיער, משתמשים בחומרים שונים ואם אנחנו לא נדע כיצד להשתמש בהם וכיצד לחבר את החומרים השונים ביניהם, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו גורמים נזק קל לשיער במקרה הטוב, שכן במקרה הרע הנזק יכול להיות משמעותי, בלתי הפיך, ואף לגרום נזק לעור.

לימודי כימיה לשיער

מה לומדים במסגרת שיעורי כימיה

לימודי כימיה לשיער הם מגוונים מאוד וכוללים שורה ארוכה של פרטים. בין היתר לומדים על החומרים, השפעות שלהם, מבנה השיער, כיצד הוא ניתן לטפל בשיער בצורה חכמה, כיצד שומרים על שיער בריא ועוד. כמו כן, לומדים כיצד לזהות שיער פגום וכן כיצד מטפלים בו, כיצד נמנעים מגרימת נזק לשיער ועוד שורה של מרכיבים שקשורים למבנה השיער. חשוב להבהיר שהלימודים כוללים הן צד מעשי והן צד תיאורטי.

לימודי כימיה לשיער

מי צריך ללמוד כימיה לשיער

כל מעצב שיער, כל ספר או ספרית שמעוניינים לעסוק בתחום באופן רציני ובוודאי אם הם מתכוונים להשתמש בתכשירים שונים, הרי שעליהם לעבור לימודי כימיה לשיער, ולהתנסות בתחום. מי שבוחר לדלג מעל שיעורים אלו, ימצא את עצמו ללא ידע בתחום חשוב, דבר שיכול לפגוע בו קשות במהלך עבודתו, לאורך זמן.

אצלנו נרשמים ללימודי כימיה

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער תוכלו להירשם לימודי כימיה לשיער. ההרשמה פתוחה למעצבי שיער ברמות שונות, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 073-7599540 עוד היום.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics