לימודי החלקה יפניתלימודי החלקה יפנית – לדעת לעשות את זה נכון

נשים רבות נחשפו בשנים האחרונות לנושא של החלקה יפנית, מדובר על החלקה שיער בצורה ישרה ומיוחדת, אשר הופכת כל שיער, בין אם הוא גלי ובין הוא מתולתל לשיער חלק לגמרי. החלקה יפנית מתבצעת אצל מעצבי שיער מקצועיים אשר עברו התמחות בתחום במסגרת לימודי החלקה יפנית. לימודי החלקה יפנית מועברים כחלק בלתי נפרד מלימודי עיצוב שיער אך גם במסגרת חיצונית, עבור מעצבי שיער שלא למדו את התחום בזמנם ומעוניינים להתמחות בו כעת. הלימודים פתוחים גם למי שאיננו מעצב שיער אך רוצה ללמוד את הנושא של החלקה מסיבות שונות. לימודי החלקה הם מאוד פופולאריים מאחר יותר ויותר נשים בוחרות לעשות החלקת שיער, והחלקה יפנית נחשבת להחלקה הפופולארית מכולן. מעצב שיער שאיננו יודע כיצד לבצע החלקה כזו, עלול למצוא את עצמו מאחור לעומת מעצבי שיער אחרים שמתמחים בכך. חשוב להבהיר עוד, שבמהלך השנים אחרי הלימודים, המעצבים עוברים השתלמויות שונות אצל חברות אשר מייצרות ומשווקות מוצרים להחלקה יפנית וכן מכשירים שונים שיש להשתמש בהם בזמן ההחלקה.

לימודי החלקה יפנית

מה לומדים במסגרת הלימודים

לימודי החלקה יפנית הם לימודים מעשיים במסגרת לומדים כל מה שצריך לדעת על ההחלקה באופן אמיתי, כלומר כיצד עושים אותה, וכן לומדים כל מה שצריך לדעת על המכשירים והתכשירים השונים בהם משתמשים בזמן ההחלקה. בנוסף לכך, לומדים המעצבים כיצד ניתן לשמר את ההחלקה לאורך זמן, ומה ההבדלים בין סוגי השיער השונים, זאת על מנת שיהיה ניתן לדעת היכן ניתן לבצע החלקה ומתי, והיכן לא.

לימודי החלקה יפנית

מי מלמד בקורסים להחלקה

המרצים במסגרת לימודי החלקה יפנית, הם מעצבי שיער מקצועיים אשר מתמחים בהחלקה, מדובר בצוות מקצועי שמתעסק בתחום במשך שנים רבות, ויש לו ניסיון רב. חשוב מאור שהמרצים יהיו בעל ניסיון מעשי, אחרת התלמידים יתקשו להבין ולקבל את החומר כמו שצריך.

תלמדו אצלנו ותקבלו את הכלים שאתם צריכים

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער תוכלו ללמוד מהטובים ביותר את רזי ההחלקה היפנית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. פנו אלינו בטלפון 073-7599540.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics